Äripäev jätkab mälumängu toetamise traditsiooni!

31. mai 16

Oma teadmiste laiendamiseks ning proovilepanekuks on üks meeliteravdav mälumäng kindlalt parim viis! Kardad, et mõnes keerkas mälumängus osalemiseks jääb veel teadmistest puudu? Selle probleemi aitab lahendada Suvespartakiaadi mälumängu toetaja Äripäev.

Äripäeva tuntakse peamiselt 1989. aastast ilmuva ajalehe Äripäev järgi, kuid tänaseks on Äripäev kujunenud mitmekesiseks juhtidele suunatud infopakkujaks. AS Äripäev on Eesti ärimeedia vaieldamatu turuliider, kes annab välja kolme ajalehte, arvukalt raamatuid, käsiraamatuid ja infolehti ning on Eesti suurim ärikonverentside korraldaja. Viimastel aastatel on Äripäev hooga investeerinud ka internetitoodetesse ning sisenenud mitme eduka ajakirjaga tarbijaturule.

Ka Suvespartakiaadi mälumängul on auhinnad välja pannud Äripäev, kelle valikus on mitusada äri-, ajaloo- ja populaarteaduslikku teost ja paljud New York Timesi ja Wall Street Journali bestsellerid. Kui tekkis huvi võita oma teadmiste eest mõni huvitavat lugemist pakkuv Äripäeva raamat, siis pane end Suvespartakiaadi mälumängule kirja ja loe ala juhendit SIIT!

2000px-Äripäev_logo.svg