Ujumine

11. august 15

kalev-spa-LOGO

AEG JA KOHT

Kolmapäeval, 7. oktoobril kell 19.00-21:30 Kalev Spa ujulas (Aia 18, Tallinn / http://kalevspa.ee/veekeskus/veekeskuse-uldinfo/)

Mandaat kell 19:00-19:15 (Kohustuslik kõikidele ujujatele) Kalev Spa fuajees

OSALEJAD

Osaleda saavad kõigi asutuste ja ettevõtete esindajad, kes vastavad Firmaspordi Liidu üldjuhendile

VÕISTLUSKLASSID

Distantsid:
• 50 m vabalt (M, M40, N, N40)
• 4 x 50 m vabalt (2M+2N) (võisteldakse järjekorras N-M-N-M)

VÕISTKONNA KOOSTAMINE

Teateujumise võistkonnas on 4 liiget, kellest vähemalt 2 on naisterahvad. Võistleja võib korraga olla ainult ühe võistkonna koosseisus. Võistluse ajal, peale mandaati, ei ole osalejate vahetamine / asendamine lubatud.

VÕISTKONDLIKU PAREMUSJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Võistkondlikku arvestusse läheb 5 parima võistleja tulemus sõltumata vanuseklassist 50 m vabalt ujumises ning teatevõistluse parima võistkonna topelt kohapunktid.

Paremusjärjestus määratakse kohapunktide alusel arvestades Firmaspordi Liidu üldjuhendis väljatoodud koefitsiente.

AUTASUSTAMINE

Medalite, diplomite ning esemeliste auhindadega autasustatakse idividuaalvõistluse iga vanuseklassi kolme parimat võistlejat ning kolme parimat teateujumise võistkonda. Parimat ettevõtet autasustatakse täiendavalt karikaga.

Võistlus kuulub Eesti Parima Rahvasportlase ning Eesti Sportlikuma Ettevõtte sarjade arvestusse.

Autasustamine toimub reede 9. oktoobri õhtul algusega 23.00 ööklubis Cathouse (Tartu mnt 17, Tallinn).

OSALUSTASUD

Osalustasu ühe võistleja kohta on 27€.

Varastele registreerujatele, kes on registreerinud end hiljemalt 20. augustiks kehtib soodushind 24€. SportID kaudu registreerumisel kehtib soodushind 22€.

Osalustasu tasumine toimub esitatud arve alusel.

REGISTREERIMINE

Sügisspartakiaadi arvuline registreerimisleht on alla laetav Eesti Firmaspordi Liidu kodulehelt (https://firmasport.ee/sugisspartakiaad15/registreerimisleht/). Palume täidetud registreerimislehe saata aadressile registreerimine@firmasport.ee hiljemalt 2.10.2015 kell 17.00ks. Vastavalt arvulisele registreerimislehele väljastatakse ka ettevõttele arve ning broneeritakse kohad võistlusele.

Sügisspartakiaadi nimeline registreerimisleht on alla laetav Eesti Firmaspordi Liidu kodulehelt (https://firmasport.ee/sugisspartakiaad15/registreerimisleht/). Palume täidetud registreerimislehe saata aadressile registreerimine@firmasport.ee hiljemalt 2.10.2015 kell 17.00ks.

Kokkuleppel korraldajatega on võimalus teha muudatusi nimelistes registreerimistes kuni 2 päeva enne konkreetse võistluspäeva algust kell 17.00i, kirjutades samuti aadressile registreerimine@firmasport.ee.

Teateujumise võistkondade registeerimine toimub Kalev Spa’s kohapeal mandaadis.

ÜLDNÕUDED

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile.

Protestide esitamise aeg on 30 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu või kohapeal võistluse mandaadis.