Sõudeergomeetrid

11. august 15

Myfitness_logo(1)

AEG JA KOHT

Reedel 9. oktoobril kell 9:00-17:00 fitnessklubis My Fitness Viru (Viru-Väljak 4, Tallinn / https://www.myfitness.ee/tallinn/viru/)

Võistlusaegade kohta vaata tabelit SIIT.

VÕISTLUSE KIRJELDUS

2008. aastal toimusid sõudeergomeetrite võistlused esmakordselt talimängude kavas teatesuusatamise asendusalana. Tegemist oli sedavõrd haarava ja põneva võistlusega, et 2009. otsustasime sellest teha Firmaspordi Kevad 2009 finaalala. Aastal 2010 oli sõudeergomeetrite võistlus Firmaspordi Sügise kavas. 2011. oli esmakordselt kavas 1000 m individuaalvõistlus ja sellisena on see võistlus jõudnud igal järgneval aastal Sügisspartakiaadide kavva.

OSALEJAD

Osaleda saavad kõigi asutuste ja ettevõtete esindajad, kes vastavad Firmaspordi Liidu üldjuhendile

VÕISTLUSKLASSID

Võistlus toimub neljas vanuseklassis: M, N, M40 ja N40. M40 ja N40 klassis võistlevad kõik osalejad, kelle sünniaasta on 1974 või varasem. M ja N klassis kõik 1975 ja hiljem sündinud osalejad.

VÕISTLUSE SÜSTEEM

Võistlejad läbivad aja peale 1000 m distantsi. Korraga on võistluseks kasutada kolme Concept 2 sõudeergomeetrit vastavalt ajakavale. Tõmmatakse 10 minutiliste intervallidega (kell 9.00, 9.10, 9.20, 9.30 jne). Eraldi finaalsõite ei toimu ning paremusjärjestus selgub ajasõitude põhjal.

VÕISTKONDLIKU PAREMUSJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Võistkondlikku arvestusse läheb 5 parima võistleja tulemus sõltumata võistlusklassist. Paremusjärjestus määratakse kohapunktide alusel arvestades Firmaspordi Liidu üldjuhendis väljatoodud koefitsiente.

AUTASUSTAMINE

Medalite, diplomite ning esemeliste auhindadega autasustatakse iga vanuseklassi kolme parimat võistlejat.  Parimat ettevõtet autasustatakse täiendavalt karikaga.

Võistlus kuulub Eesti Parima Rahvasportlase ning Eesti Sportlikuma Ettevõtte sarjade arvestusse.

Autasustamine toimub reede 9. oktoobri õhtul algusega 23.00 ööklubis Cathouse (Tartu mnt 17, Tallinn).

OSALUSTASUD

Osalustasu ühe võistleja kohta on 27€.

Varastele registreerujatele, kes on registreerinud end hiljemalt 20. augustiks kehtib soodushind 24€. SportID kaudu registreerumisel kehtib soodushind 22€.

Osalustasu tasumine toimub esitatud arve alusel.

REGISTREERIMINE

Sügisspartakiaadi arvuline registreerimisleht on alla laetav Eesti Firmaspordi Liidu kodulehelt (https://firmasport.ee/sugisspartakiaad15/registreerimisleht/). Palume täidetud registreerimislehe saata aadressile registreerimine@firmasport.ee hiljemalt 2.10.2015 kell 17.00ks. Vastavalt arvulisele registreerimislehele väljastatakse ka ettevõttele arve ning broneeritakse kohad võistlusele.

Sügisspartakiaadi nimeline registreerimisleht on alla laetav Eesti Firmaspordi Liidu kodulehelt (https://firmasport.ee/sugisspartakiaad15/registreerimisleht/). Palume täidetud registreerimislehe saata aadressile registreerimine@firmasport.ee hiljemalt 2.10.2015 kell 17.00ks.

NB! Võistlus toimub ette registreerimisega: iga võistleja (või tiimiesindaja) saadab võistlemiseks sobiva kellaaja aadressile registreerimine@firmasport.ee – mida varem sobilikust kellaajast teatate, seda suurema tõenäosusega on teie jaoks see aeg vaba. Võistlusaegade kohta vaata tabelit SIIT.

Kokkuleppel korraldajatega on võimalus teha muudatusi nimelistes registreerimistes ning ajakavas kuni 2 päeva enne konkreetse võistluspäeva algust kell 17.00i, kirjutades samuti aadressile registreerimine@firmasport.ee.

Osalema pääseb maksimaalselt 144 esimesena registreerunud osalejat.

ÜLDNÕUDED

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile.

Protestide esitamise aeg on 30 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu või kohapeal võistluse mandaadis.

NB! Vahetusjalatsite kasutamine spordiklubis on kohustuslik nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele!