Kergejõustik

11. august 15

logo_spordiklubi_suur_520x520

AEG JA KOHT

Neljapäeval 8. oktoobril kell 17.30-21:00 Audentese kergejõustikuareenil (Tondi 84, Tallinn / http://www.audentesfitness.ee/kergejoustikuareen/)

 

Mandaat kell 17:30-17: 50 (Kohustuslik kõikidele osalejatele) Audentese kergejõustikuareeni fuajees

Võistuste algus 18:00

VÕISTLUSE KIRJELDUS

Kavas on kergejõustiku mitmevõistluse alad: 60m tõkkejooks, kuulitõuge, kõrgushüpe, 800m jooks ja kaugushüpe. Võistlus toimub nii võistkonna- kui ka individuaalarvestuses. Üks võistkonna liige sooritab ainult ühe ala võistkonna arvestuses ning lisaks on võimalik osaleda individuaalarvestuses järgmistel aladel: 60m tõkkejooks, kuulitõuge, kaugushüpe.

OSALEJAD

Osaleda saavad kõigi asutuste ja ettevõtete esindajad, kes vastavad Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

VÕISTLUSKLASSID

Võistlus individuaalaladel toimub neljas vanuseklassis: M, N, M40 ja N40. M40 ja N40 klassis võistlevad kõik osalejad, kelle sünniaasta on 1974 või varasem. M ja N klassis kõik 1975 ja hiljem sündinud osalejad.

VÕISTKONNA KOOSTAMINE

Võistkonnas on 5 liiget, kellest vähemalt 1 on naisterahvas. Võistleja võib korraga olla ainult ühe võistkonna koosseisus. Võistluse ajal, peale mandaati, ei ole osalejate vahetamine / asendamine lubatud.

INDIVIDUAALSE PAREMUSJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Individuaalne paremusjärjestus koostatakse järgmistel aladel: 60m tõkkejooks, kaugushüpe ja kuulitõuge. Nendel aladel võivad võistelda kõik võistkondade liikmed individuaalarvestusena ning ka ainult ühel alal osaleda soovivad sportlased.

VÕISTKONDLIKU PAREMUSJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Võistkondlik paremusjärjestus määratakse võistkonnale IAAF’i kergejõustiku mitmevõistluse punktitabeli alusel. Iga võistleja 5-liikmelisest võistkonnast toob oma tiimile punktid ühel, eelnevalt kohapealsel mandaadis määratud võistlusalal. Mehed ja naised võistlevad koos, kuid naiste punktid arvestatakse naiste punktitabelist ja meeste punktid meeste punktitabelist.

IAAF ametlikud punktitabelid

Paremusjärjestus määratakse kohapunktide alusel arvestades Firmaspordi Liidu üldjuhendis väljatoodud koefitsiente.

AUTASUSTAMINE

Medalite, diplomite ning esemeliste auhindadega autasustatakse iga vanuseklassi kolme parimat võistlejat individuaalaladel. Täiendavalt autasustakse kõigi ülejäänud alade esikolmikuid punktitabeli alusel. Parimat ettevõtet autasustatakse täiendavalt karikaga.

Võistlus kuulub Eesti Parima Rahvasportlase ning Eesti Sportlikuma Ettevõtte sarjade arvestusse. Eesti Parima Rahvasportlase edetabelisse läheb arvesse: 60m jooks, kaugushüpe ja kuulitõuge.

Autasustamine toimub reede 9. oktoobri õhtul algusega 23.00 ööklubis Cathouse (Tartu mnt 17, Tallinn).

OSALUSTASUD

Osalustasu ühe võistleja kohta on 27€.

Varastele registreerujatele, kes on registreerinud end hiljemalt 20. augustiks kehtib soodushind 24€. SportID kaudu registreerumisel kehtib soodushind 22€.

Osalustasu tasumine toimub esitatud arve alusel.

REGISTREERIMINE

Sügisspartakiaadi arvuline registreerimisleht on alla laetav Eesti Firmaspordi Liidu kodulehelt (https://firmasport.ee/sugisspartakiaad15/registreerimisleht/). Palume täidetud registreerimislehe saata aadressile registreerimine@firmasport.ee hiljemalt 2.10.2015 kell 17.00ks. Vastavalt arvulisele registreerimislehele väljastatakse ka ettevõttele arve ning broneeritakse kohad võistlusele.

Sügisspartakiaadi nimeline registreerimisleht on alla laetav Eesti Firmaspordi Liidu kodulehelt (https://firmasport.ee/sugisspartakiaad15/registreerimisleht/). Palume täidetud registreerimislehe saata aadressile registreerimine@firmasport.ee hiljemalt 2.10.2015 kell 17.00ks.

Kokkuleppel korraldajatega on võimalus teha muudatusi nimelistes registreerimistes kuni 2 päeva enne konkreetse võistluspäeva algust kell 17.00i, kirjutades samuti aadressile registreerimine@firmasport.ee.

Võistkondliku võistluse aladele jaotus registreeritakse kohapeal Audentese kergejõustikuareenil mandaadis.

ÜLDNÕUDED

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile.

Protestide esitamise aeg on 30 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu või kohapeal võistluse mandaadis.

NB! Vahetusjalatsite kasutamine kergejõustikuareenil on kohustuslik nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele! Palume mitte kasutada välisjalatsitena kasutusel olevaid poriseid jalanõusid kergejõustikuareenil.