Keegel 2014

05. september 14

AEG JA KOHT

Eelvoorud: Esmaspäeval 20. oktoobril kell 18:00-22:00; teisipäeval 21. oktoobril kell 18:00-22:00; kolmapäeval 22. oktoobril kell 18:00-22:00; neljapäeval 23. oktoobril kell 18:00-22:00; reedel 24. oktoobril kell 17:00-20:00.

Finaalvoorud: Reedel 24. oktoobril
20:15-21:00 naiste finaal
21:00-21:45 meeste finaal

Keegel toimub Rae Keegli keeglisaalis (aruheina tee 8, Peetri alevik, Rae vald / http://rae.keegel.ee)

Osaleda saavad kõigi Eesti asutuste ja ettevõtete võistkonnad ning individuaalvõistlejad, kes vastavad Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

VÕISTLUSKLASSID

Võistledakse kahes võistlusklassis – mehed ja naised

VÕISTLUSTE SÜSTEEM

Võistleja viskab kaks 2 x 25 seeriat (kokku 100 viset). Esimesel 25 viskel asetatakse mängija ette igaks viskeks kõik kurikad; teises pooles tuleb visata järjest, kuni kõik 9 kurikat on pikali, enne kui uued 9 ette asetatakse. Võistlejal on aega oma visete sooritamiseks maksimaalselt 40 minutit (ajast üleminekul võistlust lõpuni mängida ei ole võimalik). Võistlejal on koos soojendusega aega maksimaalselt 45 minutit.

Võistluse eelvoorud toimuvad alates esmaspäevast 20. oktoobrist ja kestavad kuni reedel 24. oktoobrini. Finaalvõistlus 6 parima mehe ja naise vahel toimub reedel 24. oktoobril.

Igas voorus saab saab visata 6 võistlejat.

VÕISTKONDLIKU PAREMUSJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Võistkondlikku arvestusse läheb 5 parima võistleja tulemus, sõltumata võistlusklassist. Paremusjärjestus määratakse kohapunktide alusel arvestades Firmaspordiliidu üldjuhendis (vaata üldjuhendit siit) väljatoodud koefitsiente.

AJAKAVA

https://docs.google.com/a/firmasport.ee/spreadsheet/ccc?key=0ArusjBmgPZIndDR6RjZLUThsRUgxR2JMTWtGLThLeUE#gid=0

AUTASUSTAMINE

Autasustatakse iga vanuseklassi kolme parimat võistlejat ning võistkondlikus arvestuses parimat ettevõtet.

Võistlus kuulub Eesti Parima Rahvasportlase ning Eesti Sportlikuma Ettevõtte sarjade arvestusse.

OSALUSTASUD

Osalustasu ühe võistleja kohta on 27€.

Varastele registreerujatele, kes on registreerinud end hiljemalt 15. septembril kehtib soodushind 24€. Sport ID kaudu registreerumisel kehtib soodushind.

Osalustasu tasumine käib esitatud arve alusel.

REGISTREERIMINE

Võistlejate registreerimine käib ettevõtete kaupa aadressil registreerimine@firmasport.ee või SportID registreerimiskeskkonnas. Võistluste nimeline registreerimine tuleb teha hiljemalt esmaspäevaks 20. oktoobriks kell 17.00-ks.

NB! Võistlus toimub ette registreerimisega: iga võistleja (või tiimiesindaja) saadab võistlemiseks sobiva kellaaja aadressile registreerimine@firmasport.ee – mida varem sobilikust kellaajast teatate, seda suurema tõenäosusega on teie jaoks see aeg vaba. PS! Reedestele eelvoorudele registreerimisel eelistame väljastpoolt Tallinna linna ning Harjumaad tulijaid, kes osalevad keegli võistlusel.

Osalema pääseb maksimaalselt 144 esimesena registreerunud osalejat.

ÜLDNÕUDED

Iga mängija vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile. Protestide esitamise aeg on 15 min alates tulemuste väljakuulutamisest. Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee  kaudu või kohapeal võistluste mandaadis.