Algasid suvise seiklusraja ettevalmistustööd

16. märts 09

Kunnar seiklusretke radadel mõtteid kogumasEile, 15. märtsil, algasid Suvemängude raames planeeritud seiklusretke ettevalmistused Võru linnas ning selle lähiümbruses. Vaatamata sellele, et lumi ei ole veel läinud on ettevalmistused alanud, loodetavasti juuni kuuks on lumi siiski lõplikult kadunud ning ilmavana kostitab firmasportlasi päikse ning meeldiva suveilmaga.

Võru maastik, vaatamata linna vahetule lähedusele pakub seiklussportlastele vägagi mitmekesist maastiku ning mitmeid väljakutseid: seiklusretke on haaratud nii linnatänavad kui ka kõvakattega asfaltteed, lähimad järved ning jõesopid, männimetsad  ning liivased teed, ka soised alad ning  tublimad ilmselt teevad ka korduvalt raudteega tutvust.

Selle aastasel seiklusretkel tuleb osalejatel võtta ette teekond stardist finišisse nii rattal, joostes, sõites rulluiskudel, liikudes kanuudes kui ka ujudes ehk siis kehtib vana hea tõde, et sporti saab teha nii veel all, veel peal, kuival maal ning õhus. Võistlusrajale on planeeritud ca 5 lisaülesannet. Võitjate aega prognoosime esialgsete arvestuste kohaselt alla 3h.

Seiklusretk toimub 6. juunil stardiga Võru kesklinnast hotell Tamula juurest.

Mõned pildid läbi rajaleidjate fotosilma

{gallery}pildid/seiklusretke_ettevalmistus_09{/gallery}