Algab Sügisspartakiaad ’16!

03. oktoober 16

Täna Al Mare Bowlingus alguse saaval Sügisspartakiaadil stardib 430 firmasportlast 17 Eesti ettevõttest. Oma selle hooaja võistlusskoori avavad Sügisspartakiaadil Elektrum, Pelltech, Eesti Laevajuhtide Liit ja IPF Digital Estonia.

Eesti Sportlikema Ettevõtte edetabelis juhib hetkeseisuga arvestust Swedbank, kellest on vaid 37 punkti kaugusel Tallinna Lennujaam. Tihedalt on kannul ka Kalev, Danske Bank ning Elisa. Kõik viis on kohal ka 2016. aasta Sügisspartakiaadil, et koht edetabelis kindlalt enda kätte jätta.

Nagu ikka, võisteldakse Sügisspartakiaadil juba traditsiooniks saanud bowlingus, laskmises, pokkeris, mini-reketlonis, sõudeergomeetrivõistluses ning ujumises. Iga ala jaoks on eraldatud ühe tööpäeva õhtupoolik ning võitjad kuulutatakse välja pärast reedest pokkerilahingut kohvikus Wabadus. Loomulikult ei puudu kavast ka vägev järelpidu – see peetakse ööklubis Vabank.

Neljapäeval pärast võistluspäeva leiab aset kõigile osalejatele prii öine Tallinna Elamusretk (registreerimine avatud 4. oktoobrini), millega tähistatakse Elamusretkede 100. matka, ning pühapäeval Hara elamusretk (registreerimine avatud 6. oktoobrini).

Tere tulemast Sügisspartakiaadile – ees ootab nädal täis sporti, sõpru ja puhast rõõmu!

AS20151005FSSP_133M