Ajakiri Sport teeb kontorirotist firmasportlase!

25. november 16

Ajakiri Sport on ägedaim ajakiri Eestimaa pinnal, mis rõõmustab meid igal kuul lugudega kodukandi tippduest. Novembrikuu kaanestaar on surfipiiga Ingrid Puusta, kes käis “surfamas” Kadriorus. Tahad ajakirja lugeda? Siis anna Kuldpalli lauatennisel endast parim!

Novembrikuu numbrist saab lugeda veel kindla käega Irina Embrichist, sellest, kuidas eestlased Mallorca Ironmanil käisid, kuidas valida spordikinnast, millised äpid aitavad und jälgida, lauatennise treeningutest, meelerahu treenimisest ja paljust muust.

Ent midagi on pühendatud ka spetsiaalselt firmasportlastele – nimelt alustab ajakiri Sport kuuekuulise inimkatsega. Peamiseks küsimuseks see, kuidas viia motivatsiooni ja tahtejõu kaotanud kontorirott senise elu parimasse vormi.

Ilmselt mäletab iga firmasportlane hästi oma sportlasteekonna algust. Ähmaselt meenub veel teinekordki minevik halli kontorihiirena. Aastatega saavutatud vormi saavad firmasportlased võrrelda Kuldpalli lauatennisel, sest just selle ala parimaid premeerib ajakiri Sport!

 

ajakiri_sport_logo