400 firmasportlast on juba registreerunud! Aga sina?

09. mai 16

Suvespartakiaad’16 programm on saamas viimaseid lihve, sponsorid pakkimas kokku viimaseid auhindu ja võistlustulle lisandumas üha uued ja uued tiimid. Tänaseks on kirjas juba 400 võistlejat, kes hakkavad mõõtu võtma koguni 25 spordi- ja meelelahutusalal. 

Viimaseks lisanduseks selleaastases ägedas võistluskavas on uhiuus võistlusala: Narva-Jõesuu sprindi neljavõistlus. See ala koosneb, nagu nimigi ütleb, neljast etapist: rulluisutamine (2,5 km), maastikurattasõit (5,5 km), kepikõnd (2 km) ja jooks (2 km).

Oma auhindu on parasjagu välja panemas Photopoint, kes sponsoreerib, nagu möödunud aastalgi, filmivõistlust. Sel korral on võistluse nimeks Narva-Jõesuu Kuldne Merelõvi, mis on inspireeritud maailmakuulsal Veneetsia filmifestivalil välja antavast peapreemiast Kuldne Lõvi. Kas mäletate veel eelmise aasta Jõulumäe Kuldset Männioksa? Lubame, et selleaastane filmivõistlus tuleb vähemalt sama äge!

Meenutame, et möödunud aastal premeeris Photopoint parimaid seikluskaamera ning meeldejäävate fotodega. Sarnaseid auhindu tasub oodata ka sellelt Suvespartakiaadilt!

Mis ja kus?

Läbi aegade vingeim Suvespartakiaad saab 2016. aastal toimuma uhiuues kohas: Eesti pikima liivarannaga kuurortlinnas Narva-Jõesuus! Spaad, värskendav merevesi, 25 ala, mille seas mitmeid uusi ja ilusaimad konkurendid Eestimaa parimatest ettevõtetest. Üks üritus, mis toob kokku kõik, mis suve juures tähtis.

Karmima 19 võistlusala sekka mahuvad mitmed pallialad, köievedu, frisbee, petanque, kiiking, rannatennis, meremiilijooks, rammumehe ja -naise võistlus, linnarogain, triatlon, mölkky… ja neid võiks loetlema jäädagi. Mis aga kindel: igaüks leiab endale kasvõi ühe ala, milles end proovile panna!

Ning et ootusärevus oleks veelgi suurem, anname teada, et üheks Suvespartakiaad ’16 esinejatest on retroansambel Regatt, kellega koos peame maha vinge kuurortipeo!

Kuidas osaleda?

Selleks, et endale ja oma töökaaslastele osalemine kindlustada, tasub majutus broneerida juba nüüd – spaades on soodsa hinnaga majutuskohti vaid piiratud hulk ning suvespartakiaadlastele lisaks soovib parimat kuurortlinna nautima tulla ka hulk turiste ning kohalikke suvefänne. Üritus toimub 10.-12. juunini.

Vaata uuenenud programmi SIIT, ajakava SIIT ja pane oma tiim kirja SIIN!