Kahevõistluse pani kinni Tallinna Lennujaama Spordiklubi

08. märts 15

5D__9139

Firmajuhtide kahevõistluse arvestusse kuulusid: meelelahutusala lestadega lumejooks ning ühe suusa sõit. Osaleda said ettevõtete tipp- või keskastmejuhid. Laupäeva õhtul toimus lestadega lumejooks Tehvandi Spordikeskuse Kunimäe 50 meetrisel tõusul. Pärast laupäevaõhtust raju Talispartakiaadi afterparty‘t tuli aga laupäeval enda tasakaal korda saada ja ühe suusaga läbida Tehvandi Spordikeskuse staadionil 200 meetrit. Kõige kiiremini läbis vahemaa meeste arvestuses Rait Pallo Swedbank’ist ning parim naine ühel suusal oli Mirja Lind Tallinna Lennujaama Spordiklubist.

Kahevõistluse meeste arvestuses oli kõige tublim Erko Virgepuu Swedbank’ist, 2.koha võitles välja Timo Moorast Tallinna Linnatranspordi AS ning 3.koht läks jällegi Swedbank’i töötajale Rait Pallo‘le. Kahevõistluse naiste arvestuses võitis 1.koha Piret Põldsaar ja 2.koha Mirja Lind, kes mõlemad olid Tallinna Lennujaama Spordiklubist. 3.kohale tuli Marika Raiski Elisa Spordiklubist.


Kahevõistluse ettevõtete arvestuses oli Tallinna Lennujaama Spordiklubi ja Swedbank’i vahel tihe rebimine, aga esikoha napsas endale siiski Tallinna Lennujaama Spordiklubi, kuhu kuulusid Raul Nikolajev, Mirja Lind ja Piret Põldsaar. Teiseks jäi Swedbank ning tubli kolmanda koha võitles endale välja Tallinna Linnatranspordi AS.

Foto: Tarmo Haud