2010. aasta riigiametnike karika võitjad on selgunud

16. november 10

Riigiametnike esikoha karika eest käis võitlus nende vahel, kes võtsid osa kõigist neljast riigiametnike võistlustest. Kulla ja hõbeda saamiseks läbiti edukalt korvpalli-, jalgpalli-, võrkpalli- ning bowlinguturniirid. Pronksiväärilisteks saadi võrkpallivõistlusest osa võtmata. Neljandaks jäänud Veeteede Amet võistles küll samuti tublilt neljal alal, kuid jäi seekord alade arvuga võrdsele positsioonile. Aga kes siis on need 2010. aasta kõige sportlikumad riigiametnikud?

Kolmanda koha karika haaras enda valdustesse Maksu- ning Tolliamet, teise koha saavutas Keskkonnaministeerium ning auväärse esikoha võistlesid endale välja riigiametnikud Sotsiaalministeeriumist. Aastal 2010 hoiavad spordis Eesti au ja uhkust üleval just need riigiasutused!

Siiski on praegu karikad jagatud vaid teoreetiliselt, läikivate karikate üleandmine riigiametnikele toimub 3. detsembril Kalev Spa-s Firmaspordi hooaja lõpetamise raames. Kõik turniiridel osalenud riigiametnikud on üritusele rohkem kui väga oodatud. Samuti on oodatud kõigi võistlustulle astunute kaasaelajad ning kolleegid. Lisainfot ürituse kohta saab Firmaspordi kodulehele üles pandud eelnevast uudisest ning e-maili teel info@firmasport.ee

 

Riigiametnike karika 2010 koondarvestus on näha siit:

https://firmasport.ee/dokumendid/doc_download/474-riigiametnike-karikas-2010