2009. aasta rahva- ja tervisespordiürituste kalendri leiab aadressilt www.trimm.ee

25. märts 09

Alates tänasest on Ühenduse Sport Kõigile liikumisharrastuse portaalis TRIMM üleval käesoleva aasta rahva- ja tervisespordiürituste kalender. Aadressile www.trimm.ee on korraldajate abiga koondatud informatsiooni üle 900 sportliku ettevõtmise kohta erinevates Eestimaa paikades.
Kalender ilmub ka 64-leheküljelise trükisena, mida huvilised saavad alates 05. aprillist tasuta hankida maakondlike spordiliitude büroodest. Paberkandjal ilmuv kalender jõuab koju kätte ajakirja „ÜKS” tellijatele koos järgmise numbriga.
 
Lisaks kalendriga tutvumisele on portaali TRIMM külastajatel võimalik hinnata erinevate testide ja ankeetide abil oma kehalist võimekust ja määrata tervislikku seisundit. Huvilised saavad näpunäiteid tervisliku toitumise ja venitusharjutuste sooritamise ning erinevate spordialade iseloomustuse kohta. Uue rubriigina on koduleheküljel kättesaadavaks tehtud seeniorsporti käsitlevad materjalid.
 
Liikumisharrastuse portaali TRIMM arendamine on riikliku „Liikumisharrastuse strateegilise arengukava 2006 – 2010“  üks prioriteetidest.
 
 
Pressiteate edastas:
 
 
Peeter Lusmägi
Ühenduse Sport Kõigile peasekretär
peeter@eok.ee