14. Vennad Ehituse seitsmevõistluse pani kinni Ragnar Pähn

Möödunud nädalavahetusel kohtusid Tartu Ülikooli Spordihoones kergejõustikuhuvilised, et avada Firmaspordi ürituste 2016. aasta hooaeg ning panna end proovile 14. korda toimuval Vennad Ehituse seitsmevõistlusel. Punkte sai koguda seitsmelt alalt: 60 m jooks, kaugushüpe, kuulitõuge, kõrgushüpe, 60 m tõkkejooks, teivashüpe ja 1000 m jooks meestele ning 800 m jooks naistele.

Kokku võttis võistlusest osa 22 võistlejat, neist rekordiliselt pooled olid naised. Varem ei ole sel võistlusel nii suurt naiste osalust nähtud. Korraldajatel on ainult hea meel, et ka naised tunnevad huvi kergejõustiku vastu ning soovivad selles end proovile panna!

Meeste arvestuses sai esimese koha Ragnar Pähn (Vennad Ehituse I) 3705 punktiga, teise koha Miljard Liik (Tallinna Lennujaama SK) 3524 punktiga ning kolmanda Allan Aim (Vennad Ehituse I) 3420 punktiga. Naistest oli tugevaim võistleja Laura Maasik (Danske Bank), kes sai 3548 punktiga naiste arvestuses esimese koha, tema järel oli teine Marilyn Maasikamäe (Kalev I) 2857 punktiga ning kolmas Cathy Saem (Kalev I) 2538 punktiga.

Eraldi arvestus oli ka mees- ja naisveteranide vanuseklassis. Meesveteranide hulgas tegi parima soorituse Henri Kaarma (Danske Bank), kes sai esimese koha 2203 punktiga, tema järel teise koha sai Margus Maidla (Rahandusministeerium) 2060 punktiga ning kolmanda koha Riho Raassild (Pocopay) 1374 punktiga. Naisveteranide vanuseklassis sai esimese koha Mirja Lind (Tallinna Lennujaama SK) 1841 punktiga, teise koha Anne Kaseväli (Tallinna Lennujaama SK) 1362 punktiga ning kolmanda koha Kristi Liiver (Kalev I) 877 punktiga.

Ettevõtete koondarvestuses tuli esimesele kohale Vennad Ehituse I võistkond, kes sai kolme parima osaleja peale kokku 9714 punkti. Nende järel teise koha sai Tallinna Lennujaama SK 7818 punktiga ning kolmanda koha Kalevi I võistkond 7356 punktiga.

Palju õnne kõigile võitjatele! Kohtumiseni juba märtsis, mil toimub Talispartakiaad’16 Otepääl ja Käärikul.