Spektrum Energy 100 km Elamusretk!

02. aprill 12

Aprillikuu Elamusretk esitab väljakutse ka kõige sitkematele meist! Nimelt on retke eesmärgiks läbida 100 km ja just nimelt kõndides, mitte autoga, rattaga, aerutades… Rada viib meid kaunile Lõuna-Eesti kuppelmaastikule ja pakub elamusi kogu 100 kilomeetri jooksul. Kui sa päris lõpuni kõndida ei jõua, on meil sinu jaoks lahendus – kas liitud saatemeeskonnaga või transpordime su retke lõpp-punkti Tartumaa Tervisespordikeskusesse.

Alustame kevadist välitrennihooaega mõnusa väljakutsega! Retkele pole oodatud mitte ainult kõndijad, vaid ka nende tulihingelised fännid! 

Retkest

Start on laupäeval, 21. aprillil kell 17.00 Karula-Lüllemäe Tervise- ja Spordikeskuse juurest. Kohale võiks tulla veidi varem, et saaksime  koos õigeaegselt startida.

Stardi- ja finišikoht ei ole samad! Igaüks ise vastutab selle eest, kuidas ta saab retke algusesse ja lõpust koju. Võimalusel koordineerime info liikumist ning soovitame samast kohast retkele tulijatel jõud ühendada. Katkestajaid rajale ei jäeta, vaid võtame teid saateauto peale, kuni keegi järele tuleb, või transpordime teid finišisse.

Retk kestab ligikaudu 24 tundi, kuid see sõltub siiski paljudest teguritest.  Retk toimub tähistamata rajal, kuid koos retkejuhiga, seega tempo suhtes pole võimalik väga palju varieerida. Retke algus on Lüllemäel, sealt liigume edasi üle Harimäe ja Kuutsemäe ning lõpetame Tartumaa Tervisespordikeskuses Elva lähedal.

Retk toimub kruusa- ja metsateedel, asfalti väldime võimalusel täielikult! Vähemalt üks saateauto on kogu aja jooksul retkelistega!

Retke lõppu on planeeritud mõnus lõõgastav saun. PS! Katkestajad peavad ootama, kuni finišeerujad kohale jõuavad.


KÕIGILE 100 KM LÄBINUTELE PANEB WALMARK AUHINNAKS VÄLJA Spektrum Energy toidulisandid!

Spektrum on unikaalse ja mitmekülgse koostisega uue põlvkonna toode multivitamiinidest ja multimineraalidest, kus kõik vitamiinid ja mikroelemendid on orgaanilist päritolu. Sellised orgaanilised allikad on leitavad loodusest. Koos Spektrumiga oled loodusele lähemal!

Rohkem infot Spektrum Energy kohta leiad SIIT.

Toitlustusest

Retke jooksul pakume suupisteid ja jooki, kuid soovitame ka teil ise enda jaoks sobivad vahepalad kaasa võtta (kõndimise ajal saab paigutada saateautosse). Retke jooksul pakume teile matkasuppi ja lõpus ootab meid korralik praad.
Võrtsjärv

Kaasa võtta

  • Vahetusriided ja -jalanõud
  • Pealamp

Retke maksumus

  • Täiskasvanu: 35 eurot
  • Pensionär/(üli)õpilane: 30 eurot.

Hinnas sisaldub matkajuhi/rajameistri teenus, meditsiiniteenus, vajadusel transport finišisse, suupisted ja jook retke ajal ning soe söök ja diplomid matka lõpus.


Kuidas registreeruda?

  1. Saada kiri registreerimissooviga aadressile elamusretked@firmasport.ee. Kirjas peaks märkima osalejate nimed ja e-maili aadressid, kontakttelefoni ning klubi/grupi nimetuse (kui ei ole, siis võib midagi põnevat välja mõelda – see on vajalik, et hiljem parimat klubi/seltskonda välja selgitada).
  2. Tee ülekanne meie arveldusarvele:
  • Eesti Firmaspordi Liit MTÜ
  • a/a 10220070111016 SEB Pank 
  • Selgitusse märgi kindlasti retke nimi ja osalejate nimed.

NB! Registreerimise tähtaeg on 15. aprill!

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke tasu on üle kantud. 


Muu oluline

Palume arvestada kohalesõiduks piisavalt aega, et saaks retkega ilusti õigeaegselt alustada. Jalga soovitame panna mugavad matkasaapad  ja riietuma peaks vastavalt ilmastikuoludele nagu ikka. Kindlasti oleks mõistlik kaasa võtta teised jalanõud ning ka kuivad riided, kui ilmateade lubab vihma.

 

Küsimuste korral helista 55 550 848 (Jaanika), 53 476 926 (Triin)

või kirjuta elamusretked@firmasport.ee

www.elamusretked.ee